Serwis

Witamy w Autoryzowanym Serwisie Mechanicznym Mazda Danuta i Ryszard Czach.
Jeśli masz pytania lub chcesz skorzystać z naszych usług wypełnij formularz obok
Nasz Doradca skontaktuje się z Tobą w ciągu 24h lub skontaktuj się z nami tel. (17) 860 12 20 wew. 5
 

Profesjonalny Serwis Układu Klimatyzacji

Kompleksowe i profesjonalne czyszczenie parownika w układzie klimatyzacji, obudowy filtra pyłków oraz kanałów powietrznych przy użyciu metody firmy TUNAP. 

Koszt to tylko 249 brutto!

Obecnie dużo czasu spędzamy podróżując samochodem. Ze względu na bezpieczeństwo nasze i naszych bliskich należy zadbać o czyste i zdrowe powietrze we wnętrzu naszych pojazdów. Tapicerki oraz dywaniki w samochodzie są skupiskiem alergenów roztoczy oraz grzybów dlatego należy często je odkurzać i czyścić. Wilgoć, temperatura oraz pokarm to główne czynniki potrzebne do życia mikroorganizów. Jeśli nie będziemy przeciwdziałać odpowiednimi środkami to pozostaną one we wnętrzu naszego pojazdu.

Podobnie jest z układem klimatyzacji. Klimatyzacja samochodowa musi być odpowiednio przystosowana i poddawana regularnym przeglądom oraz czyszczeniu. W przeciwnym razie nie stanowi ona skutecznej bariery dla szkodliwych substancji znajdujących się w powietrzu, którym oddychamy. Nie czyszczona regularnie klimatyzacja może obciążać powietrze i sama stać się źródłem alergenów. Tak jest gdy grzyby i bakterie z powietrza pochodzącego z zewnątrz wytrącają się na filtrach i mogą się namnażać. Wtedy pyłki bez przeszkód przechodzą przez filtr ochronny do kanałów i kabiny pasażerów. Aby tego uniknąć należy regularnie wymieniać filtr oraz czyścić poszczególne elementy klimatyzacji.

Dlaczego należy wymieniać filtr przeciwpyłkowy?

Rolą filtra oraz systemów filtrujących jest wychwytywanie pyłków. Osoby uczulone na pyłki doceniają szczególnie ten komfort, gdy wyjeżdżają samochodem podczas pylenia. Niektórzy zastanawiają się dlaczego jesienią lub zimą podczas jazdy samochodem występują u nich dolegliwości typowe dla reakcji alergicznych podczas pylenia. Dlaczego tak się dzieje? Pyłki pozostają najpierw na materiale filtrującym. Po czym rozpadają się po określonym czasie. Jeśli w odpowiednim czasie nie wymieni się filtra z wytrąconymi pyłkami, ich fragmenty przedostają się do powietrza powodując powyższe dolegliwości. Dlatego też filtr należy wymieniać po zakończeniu okresu pylenia.

Czy sama wymiana filtra wystarczy?

Przy wymianie filtra należy pamiętać, że podczas tych czynności część mikroorganizmów przedostaje się do systemu nawiewu i należy je usunąć w czasie procesu czyszczenia po wymianie filtra. Dlatego też oferowany przegląd klimatyzacji powinien zawsze składać się z wymiany filtra, czyszczenia parownika i skrzynki klimatyzacji. W innym wypadku skuteczność czyszczenia w rozumieniu higieny powietrza jest wątpliwa.

Taki kompleksowy proces zapewni tylko produkt firmy TUNAP.

Ten złożony system czyszczenia nadaje się do długotrwałego czyszczenia klimatyzacji pojazdów.

On jako jedyny w czasie czyszczenia usuwa nawet silne zanieczyszczenia parownika.

Środkiem czyszczącym stosownanym przy czyszczeniu dezynfekującym klimatyzacji jest Contra Sept 180.

Preparaty Contra Sept są szczególne zalecane dla małych dzieci, alergików i astmatyków.

Czyszczenia odbywa się za pomocą pistoletu i sondy.

Czyścimy parownik, obudowę i kanały powietrza.

Celem jest zwalczenie przyczyn czyli grzybów, bakterii i mikroorganizmów.

Cykl czyszczenia należy przeprowadzać raz lub dwa razy w roku.
 

Zapraszamy

Autoryzowany Serwis D&R Czach 

*Niniejszy materiał ma charakter wyłącznie informacyjny. Wszelkie informacje w nim zawarte, w szczególności ceny, nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Obowiązuje do wyczrpania zapasów.

 

E-mail: Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Danuta i Ryszard Czach Sp. z o.o. wiadomości zawierających informacje handlowe dotyczące produktów i usług Dealera, w tym promocji serwisowych, zaproszeń na jazdy testowe, czy wydarzenia organizowane przez Dealera, w formie wiadomości e-mail na telekomunikacyjne urządzenia końcowe, z których korzystam.
Rozmowa telefoniczna / sms: Wyrażam zgodę na kontakt i rozmowę telefoniczną (głosową) / otrzymywanie wiadomości sms przez Danuta i Ryszard Czach Sp. z o.o. na telekomunikacyjne urządzenia końcowe, z których korzystam w celu informowania o produktach i usługach Dealera, w tym promocjach serwisowych, zaproszeniach na jazdy testowe, wydarzeniach organizowane przez wybranego dealera Mazda.
Kto jest administratorem podanych przez Pana/Panią danych?
Danuta i Ryszard Czach Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Krakowska 32, 35-111 Rzeszów

W jakim celu przetwarzamy Pana/Pani dane?
Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Dealera w celu odpowiedzi na otrzymane zapytanie oraz jeśli dotyczyło tego pytanie – również w celu marketingu towarów i usług Dealera lub dostawców części lub akcesoriów, w tym przekazywania informacji handlowych.

Jakie prawa Panu/Pani przysługują?
W przypadkach i na zasadach określonych w RODO przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do danych osobowych dotyczących Pani/Pana osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.

Czy ma Pan/Pani obowiązek podania danych?
Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, przy czym niezbędne do przekazania aktualnych informacji o modelu samochodu, którym jest Pani/Pan zainteresowana/y.

Szczegółowe informacje o przetwarzaniu Pani/Pana danych osobowych oraz o prawach, które Pani/Panu przysługują na podstawie przepisów o ochronie danych osobowych znajdują się na stronie Klauzula Informacyjna Dealer.